Ta majica je kot nalašč za vse, ki dobro vedo, kaj jih res žene naprej: sladoled. Slogan I DO IT FOR THE ICE CREAM deluje igrivo, malo samoironično in takoj pove, da se ne jemlješ preveč resno 🍦
Prisrčen motiv mišičaste kepice sladoleda doda še več humorja in naredi dizajn opazen, simpatičen ter zabaven. Odlična izbira za ljubitelje sladic, sproščena druženja, poletne dni ali kot darilo za nekoga, ki bi za kepico sladoleda naredil skoraj vse 😄💪🍒
Pogosta vprašanja
Komu je ta majica najbolj namenjena?
Najbolj bo navdušila ljubitelje sladoleda, sladkosnede in vse, ki imajo radi zabavne napise z malo samoironije.
Za kakšno priložnost je primerna?
Super je za rojstni dan, poletna druženja, dopust ali kot sproščeno darilo brez posebnega razloga.



